Dantų balinimas

Dantų balinimas – neskausminga procedūra, kurios metu veikliosios medžiagos švelniai balina dantų emalį.

Kodėl dantų balinimas – svarbu?

Nors pacientai dažnai pasvajoja apie dantų balinimą, gali atrodyti, kad tai viso labo estetinė procedūra. Ar tikrai? Balta šypsena be turinio – tik gražus viršelis. Iš tiesų, už dantų balinimo procedūros slypi puokštė privalumų: išauga pasitikėjimas savimi, aktyvesnis socialinis gyvenimas.

Gydytojai pastebi, kad dauguma pacientų po dantų balinimo procedūrų ėmė labiau rūpintis savo odontologine sveikata ir burnos higiena. Tad yra didelė tikimybė, kad po dantų balinimo Jūsų dantys taps ne tik gražesni, bet ir sveikesni.

Dantų balinimo būdai:

Nuo metodo, kurį pasirinksite, priklauso visa dantų balinimo eiga.

Balinimas kapomis namuoseBalinimas lempa klinikoje
Idealus variantas norintiems dantis balinti namuose. Gausite išskirtinai Jums pagamintas dantų formeles (kapas). Pacientas į kapas įšvirkščia balinimo gelį ir laiko ant dantų miego metu.Pažangiausia balinimo sistema. Lempos šviesa veikia balinimo gelį, o jis įsiskverbia į danties sluoksnius, paveikia pigmentus ir taip balina dantis.

Kokių rezultatų tikėtis?

Dantų balinimo rezultatai – akį traukianti šypsena ir iš naujo atrastas pasitikėjimas savimi. DIKLINIKOJE naudojamos tik aukščiausios kokybės balinimo medžiagos, todėl efektas bus ilgalaikis.

Gydytojų atsakymai į pacientų dažniausiai užduodamus klausimus:

1. Ar balinimas nekenkia dantims?

Emaliui kenkiančios, agresyvios dantų balinimo priemonės – jau gilioje praeityje. Šiuolaikinis dantų balinimas yra neskausminga ir nekenksminga procedūra, po kurios Jūsų dantys išliks tokie pat tvirti, tik dar gražesni. Svarbiausia – pasitikėti profesionalais.

2. Kada bus galima pamatyti efektą?

Pasirinkus balinimą lazeriu arba lempa, efektas pasimatys jau po pirmos procedūros. Balinant dantis kapomis namuose, siekiant maksimalaus efekto, reikės 4-7 procedūrų.