Tyrimai ir diagnostika

Modernus odontologinis gydymas neapsieis be technologijų naudojimo. DIKLINIKOJE naudojama inovatyvios priemonės dantų gydymui ir restauravimui.

Ką suteikia inovacijos?

  • Leidžia efektyviau ir tiksliau planuoti gydymą;
  • Procedūros atliekamos per trumpesnį laiką;
  • Suteikia didesnį saugumą pacientui;
  • Užtikrina beskausmį gydymą;


Kokios technologijos naudojamos klinikoje?

3D tomografija – tai neinvazyvus, tačiau efektyvus diagnostikos metodas. Kompiuterio pagalba gaunami virtualūs paciento dantų ir burnos vaizdai. Matomos tikslios organų ir audinių struktūros, taip planuojamas efektyvus gydymas

2D panoraminės nuotraukos – panoraminė rentgenograma parodo viršutinio ir apatinio žandikaulio, bei šalia esančių struktūrų vaizdą. Šis tyrimas naudojamas norint pamatyti panoraminį žandikaulio vaizdą, planuojant protinių ar retinuotų dantų šalinimą, implantaciją, diagnozuojant ir gydant periodonto ligas.

Dentalinė rentgenograma – metodas, leidžiantis įvertinti dantų ir aplinkinių kietųjų audinių būklę. Dažniausiai naudojamas, kai reikia informacijos apie vieno ar kelių dantų būklę. Šiuolaikinės technologijos minimalizuoja rentgeno spinduliuotės dozę, todėl ši procedūra visiškai nekenksminga.

PRF procedūra – moderni metodika, naudojama atliekant chirurgines odontologines procedūras. PRF užtikrina greitą ir nekomplikuotą minkštųjų audinių, kaulo gijimą. PRF metu iš kraujo išgaunami gijimo procesus skatinantys komponentai ir uždedami ant žaizdos.

Skaitmeninis šypsenos dizainas – inovatyvus metodas, leidžiantis suprojektuoti ortodontinio gydymo, implantacijos ar kitokios dantų restauracijos planą kompiuterio ekrane. Pacientui individualiai modeliuojama dantų forma, padėtis. Iš karto parodoma, kaip tai pakeis šypseną ir veidą.

Dantų balinimo lempa – efektyvus, saugus būdas dantų balinimo procesui paspartinti be skausmo. LED šviesos bangos aktyvuoja balinamąjį gelį ir taip pagreitina balinimo efektą.

Mikroskopas – jis leidžia pastebėti net menkiausius struktūrinius danties pakitimus, užtikrina sklandų ir saugų endodontinį gydymą.